O mnie

turystykaWitam - moja przygoda z muzyką zaczęła się w Studio Radiowym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie "ALMA RADIO", następnie przez wiele lat kierowałem redakcją muzyczną lokalnej stacji radiowej w Częstochowie.
Miłość do muzyki pozostała do dziś. To, co robię jest moim hobby i pasją, a każda kolejna impreza nowym wyzwaniem i doświadczeniem!

Doświadczenie ...no właśnie - dla wielu osób rzecz najcenniejsza!!! Mam na koncie poprowadzonych wiele uroczystości weselnych, mnóstwo imprez integracyjnych dla firm / Tauron, Makro, Getin Bank, Generali itd./, dziesiątki studniówek, plenerów, osiemnastek, imprez okolicznościowych. Współpracuję z klubami sportowymi.

Po godzinach

Jestem absolwentem geografii turyzmu na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie . Podróże i geografia to moja druga pasja. Od 2007 roku posiadam licencje pilota wycieczek. 

Wykorzystując wiedzę i doświadczenie pomagamw organizacji i realizacji wyjazdów zagranicznych indywidualnych i grupowych /min. USA,Skandynawia, Ukraina /,targów stacjonarnych lub połączonych z ciekawymi wyjazdami dla klientów producentów, dystrybutorów, sprzedawców spotkań i imprez integracyjnych dla firm połączonych ze zwiedzaniem i poznawaniem świata

Wszystkie imprezy zawsze oprawione odpowiednio dobraną i najlepszą muzyką.

ZAPRASZAM!

 

Ta strona używa plików cookie do nawigacji, celów diagnostycznych, analitycznych oraz obsługi social media.
Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się, że możemy umieszczać tego rodzaju pliki cookie na Twoim urządzeniu.