Rekomendacje

STAROSTWO POWIATOWE

rekomendacja-starostwo.jpg

"Z Panem Janem Kulą nawiązaliśmy współpracę przy okazji przygotowań do imprezy z okazji 20-lecia Powiatu Częstochowskiego. Pan Jan był odpowiedzialny za oprawę muzyczną imprezy, wykazując się profesjonalizmem, zaangażowaniem i wielką kreatywnością. Możemy zdecydowanie polecić Pana Jana Kulę jako profesjonalnego i
rzetelnego organizatora spotkań."
 

STAROSTWO POWIATOWE

TAURON DYSTRYBUCJA S.A

tauron.jpg

"Nasza spółka od lat wspólpracuje z Panem Janem Kula, dziennikarzem muzycznym, DJem, animatorem imprez kulturalnych.
Znawca muzyki potrafi sprostać najróżniejszym i wysokim wymaganiom organizatorów imprez masowych, zakładowych czy prywatnych.
... swobodnie wypełnia rolę DJa, wodzireja,animatora zabawy. Wykształcony, obyty, kulturalny nigdy nie zawiódł nas wykonując powierzone zadania..." 

TAURON DYSTRYBUCJA S.A

TRW Polska

trw.jpg

"(...) Dj Kula wspierał organizację imprezy na długo przed jej rozpoczęciem, wykazując się nie tylko zaangażowaniem i bogatym doświadczeniem ale również znajomością trendów muzycznych (...) Współpracując z naszą firmą Pan Kula wykazał się kreatywnością i profesjonalnym podejściem do klienta w pełni wywiązując się z umowy, w związku z czym firma TRW Polska w pełni poleca go jako DJa i animatora imprez (...) "

Pracownicy TRW Sp. z o.o.

MAKRO Częstochowa

makro.jpg

"Serdecznie dziękujemy za organizację imprez integracyjnych dla pracowników Hali MAKRO CASH and CARRY w Częstochowie.
Szczególne podziękowania za otwartą postawę, profesjionalizm i wprowadzenie nas w szampański nastrój, który zaowocował wspaniałą zabawą i miłymi wspomnieniami."

Pracownicy MAKRO CZĘSTOCHOWA

Drewbet Sp. J.

drewbet.jpg

"(...) Pan Jan Kula wykazał się dbałością o profesjonalny program imprez, stworzenie odpowiedniego nastroju, miłej atmosfery sprzyjającej dobrej zabawie, dobór muzyki dla osób w różnym wieku , zdolnością do poprawnego odczytywania panującego na parkiecie nastroju i odpowiedniej reakcji na potrzeby publiczności (...) "

Dyrektor Drewbet Sp. J. - Andrzej Szuba

JUST MED

justmed.jpg

"(...) współpraca z Panem Janem to gwarancja wspaniałej oprawy muzycznej oraz udanej zabawy na corocznym „ BALU LEKARZY" (...) zarówno moi Goście, jak i ja osobiście nigdy nie zawiedliśmy się na współpracy z Tym wyjątkowym DJ-em oraz niesamowitym wodzirejem (...) z dużą przyjemnością rekomenduje usługi muzyczne Pana Janka jako „gwaranta” imprezy na poziomie (...)"

Mirosław Just M.D. & Balowicze "po fachu"

Ta strona używa plików cookie do nawigacji, celów diagnostycznych, analitycznych oraz obsługi social media.
Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się, że możemy umieszczać tego rodzaju pliki cookie na Twoim urządzeniu.